Hakkımızda

"Başarılı girişimcilerle başarısız girişimcileri birbirinden ayıran şeylerin yarısının sadece sabır olduğunu gördüm."

 

Steve Jobs 

Biz Kimiz?

Süresi 10 yılı aşmış bir yolculuğun sonunda, yazılım sektöründe edindiğimiz güven ve birikimin bir yansıması olarak 2015 yılınında Şirketimizi kurmaya karar verdik.

Yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımı ilke edindiğimiz Tictocsoft markası ile bugüne kadar çeşitli sektörlerde müşterilerilerimize verdiğimiz Kurumsal Web Sitesi, E-Ticaret Çözümleri (B2C), Bayi Yazılımları (B2B), Firmaya Özel Süreç Yazılımları, Mobil Uygulama geliştirme hizmetlerimizle destek olduk.

Bunula birlikte, kendi projelerimiz olan Bulut Mağazam, Hesabım Burada ve Docunox adlı projelerimizi hayata geçirdik.

Projelerimizde ve verdiğimiz hizmetlerde kullandığımız Python yazılım dili  ve diğer teknik altyapılar nedeniyle özellikle veri güvenliği ve teslim süreleri açısından fark yaratabiliyoruz.

Geliştirdiğimiz her projede kendimize prensip edindiğimiz 3 ilke ile yola çıkıyoruz.

Veri Güvenliği ile ÜRET!

Kullanıcı Deneyimi ile YAŞA!

Fiyat Performans Dengesini UNUTMA!

Misyonumuz

Yenilikçi bakış açısı ve kullanıcı dostu yazılım uygulamaları ile potansiyel müşteri gereksinimlerini doğru tespit eden, dünya standartlarında hizmet veren, gelecek vizyonuyla müşterilerini hep bir adım sonraya hazırlayan ve en önemlisi tüm bunları dürüst ve güvenilir kalmayı, para kazanmaya tercih eden bir anlayışa sahip bir sağlam bir marka olmaktır.

Vizyonumuz

İlk aşamada tasarladığı yaratıcı ve vizyoner ürünlerle ülke çapında ismini duyuran sektöründe saygın bir konuma ulaşmaktır.

Orta ve uzun vadede ise “yazılım ihracatı” vizyonuyla bilişim sektöründe ülkesine katma değer yaratan ve uluslararası seviyede kullanıcılara sahip ürünleriyle başarı elde etmiş bir marka olmaktır.